Міноборони Румунії заявило, що російська ракета не залітала у повітряний простір країни

Раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що випущені по Україні російські ракети пролетіли над Румунією та Молдовою. Міністерство оборони Молдови пізніше підтвердило перетин ракетою державного кордону.

10.02.2023
Міноборони Румунії заявило, що російська ракета не залітала у повітряний простір країни
Фото: умовне

У Міноборони Румунії не підтвердили інформацію про дві російські крилаті ракети, які перетнули повітряний простір Румунії під час масованого обстрілу України. Про це повідомляє румунське видання Ziare, передає “Бабель”.

“Інформація про російську ракету, яка пролетіла над повітряним простором Румунії, не підтверджується. Невдовзі ми повернемося з офіційною інформацією щодо цієї ситуації”, — сказав речник Міністерства оборони бригадний генерал Костянтин Спіну.

Згодом румунське Міноборони опублікувало офіційне повідомлення. Там йшлося, що система повітряного спостереження 10 лютого виявила повітряну ціль, запущену з корабля рф у Чорному морі поблизу Кримського півострова. Найімовірніше, це була крилата ракета, але вона жодного разу не перетнула повітряний простір Румунії.

Найближча точка траєкторії була приблизно за 35 кілометрів на північний схід від кордону Румунії.

У північний район країни перенаправили два літаки МіГ-21 LanceR ВПС Румунії, які виконували навчальний політ. Але застосовувати їх не довелося, і літаки продовжили початкову місію.

 

Коментарі

18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.
17:01
Таємниці фотографії: музей, що зберігає спадщину
Гуляючи старовинними вулицями Львова, проходячи історичні площі та квартали, у самому центрі ви можете завітати у Львівський фотомузей. Це одне з найцікавіших місць для тих, хто цікавиться історією фотографії. Це місце, яке зберігає багатий мистецький спадок.
OSZAR »